Gen Tasarım

Hakkımızda

About

Gen Tasarım 1995 yılından bu yana basım ve tasarım sektöründe kazandığı bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterilerine sunmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren her zaman işinde uzman personelle çalışmayı öncelik edinmiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur. İşinde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite ilkesiyle çalışan Gen Tasarım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Sektöründe profesyonel tecrübeleri kazanarak sizlere ve işletmenize; Sanatsal çözümler getirdiğimiz tasarım ve baskı işlerimizle farklı olmanın gururunu yaşıyoruz...

Gen Tasarım

Kalite Odaklı

Quality

Hizmet felsefemizi "Toplam Kalite" kavramı ve "Zamanında Hizmet" anlayışı çerçevesinde geliştirdik. Bu doğrultuda her işi kendi işimiz gibi görüyor ve kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Zamanında teslim etmek için titizlikle çalışıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Gen Tasarım

Verimli

Efficient

Hizmetlerimizin her alanında, müşterilerimize en kaliteli ve çağdaş hizmeti verebilmek için; her işimizde sıfır hata prensibi ile sizden gelen çalışmaları uygulamaya girmeden önce sizlere gerekli bilgileri vererek tecrübeli personelimizle kalitemizden ödün vermeden çalışarak sizlerle buluşmasını sağlamaktır.

Verimli